top of page
gowithflow
GoWithTheFlow_BOHOvoditko_03
gowithflow3
gowithflow2
Paracordové vodítka AISHA

GO WITH
THE FLOW

Jsme malá značka specializující se na originální ručně vyráběné obojky a vodítka na míru pro pejsky a kočky. Z každé objednávky přispíváme 50,- na útulky.

Jak a kdy vznikla myšlenka založit Vaši značku?

Nápad přišel, když se mi domů nastěhovala čtyřnohá láska jménem Flow a já si pro ni v období covidu začala doma tvořit vodítka. Jakmile jsem dala první fotky jen tak random na Instagram, začali se ozývat nejprve kamarádi, potom kamarádi kamarádů a potom i lidé, co na nás náhodou narazili. No a od té doby jsme se nezastavily <3

  

Objevovaly se tvořivé tendence již během dětství/dospívání? Ovlivnila Vás v tomto směru nějakým způsobem škola?

ANO a ANO. Od malička jsme s babičkou i mamkou doma pletly, kreslily, tancovaly, tvořily. Pořád jsme měly se ségrou něco v rukách a zkoušely jsme všemožné věci. Nakonec jsem zůstala především u tance, ale malování a vyrábění mi zůstalo v menší míře taky. Studovala jsem gympl a vysokou školu ve Zlíně na Fakultě Multimediálních Komunikací, a i když jsem měla jediný neumělecký obor - marketingové komunikace, na naši fakultě, pořád jsme ve spolupráci s designéry a audiovizí tvořili nové projekty.

 

Jaké byly začátky značky?

Jak už jsem říkala, všechno fungovalo přes kamarády, jejich kamarády a známé. Moc ráda fotím, takže jsme fungovala hlavně přes Instagram. Postupně jsem naši prezentaci rozšířila i na Flér, vlastní webové stránky a TikTok.

  

S jakým materiálem/tématem nejraději pracujete a proč?

Pracuji s paracordém, polypropylenovým lanem a bavlněnou točenou šňůrou. Dlouho mi trvalo, než jsem našla kvalitního dodavatele, ale dneska jsem se všemi materiály více než spokojena (jinak bych to ani nedělala:) )

  

Co je pro Vaši značku typické/specifické?

BOHO styl, inspirace z přírody, barevnost, estetika, ale vlastně i jednoduchost.

  

Jaký Váš produkt je pro Vás největší srdcovka?

Paracordová sada obojků a vodítek je praktická (do terénu, na běh), ale zároveň se za ni nemusíte určitě stydět ani ve městě. Takže za mě jasný vítěz :)

Jaká je Vaše motivace a co nyní máte v plánu?

Moji motivací je každý konec měsíce, kdy počítám objednávky a vypočítávám příspěvky do útulků, které posílám jako příspěvek. Můj plán na rok 2023 je určitě více promakat naše webovky a začít se více objevovat na marketech a přicházet do kontaktu s pejskaři. To je to, co mě na tom vlastně baví nejvíce :-)

 

bottom of page