top of page
givili
givili2
givili2222
givili22

GIVILI

Jako značka GIVILI přinášíme prémiové povlečení a domácí textil z udržitelných materiálů v bio kvalitě, které jsou vyráběny eticky a bez toxických chemikálií. Narozdíl od jiných prodejců a značek, nabízíme produkt opravdové kvality a zároveň klademe maximální důraz na jeho původ a environmentální dopad.

Jak a kdy vznikla myšlenka založit Vaši značku?

Díky vlastní a ne zcela pozitivní zkušenosti s povlečením se v loňském roce zrodil nápad na opravdu kvalitní povlečení, v kterém by se každý cítil doslova jako v bavlnce.

  

Objevovaly se tvořivé tendence již během dětství/dospívání? Ovlivnila Vás v tomto směru nějakým způsobem škola?

Givili je založeno na hodnotách, které jsem si odnesla ze Skandinávie, kde jsem několik let studovala a žila. Záleží nám nejen na komfortu a designu našich produktů, ale i na udržitelnosti. Vyrábíme čistě z organických materiálů & eticky.

 

Jaké byly začátky značky?

V začátcích se nacházíme právě teď, kdy získáváme první zákazníky. Moc se těšíme na jejich zpětnou vazbu.

  

S jakým materiálem/tématem nejraději pracujete a proč?

Aktuálně pracuje pouze s bio bavlnou. Nabízíme saténové povlečení ze 100% bio bavlny, která má GOTS certifikaci. Proč biobavlna? Jelikož při jejím pěstování a zpracování nejsou použity žádné chemické látky (pesticidy nebo změkčovadla). Proto se naše produkty stávájí s každým vypráním ještě příjemnější na dotek a zároveň jsou zdravotně nezávadné (hypoalergenní).

  

Co je pro Vaši značku typické/specifické?

Design, kvalita, udržitelnost.

  

Jaký Váš produkt je pro Vás největší srdcovka?

Naše první kolekce saténových povlečení ve 4 barvách.

Jaká je Vaše motivace a co nyní máte v plánu?

Hlavním cílem naší značky je opět přinést do českých domácností a ložnic vysoce kvalitní, přírodní lůžkoviny. Náš směr je opačný od synteticky a levně vyrobených produktů, které nejsou zdraví nijak prospěšné, ale na trhu je jich naprostá majorita. Chceme měnit český trh s lůžkovinami, a to díky přírodním materiálům a perfektnímu zpracování, které lidem nejen přinesou extrémní komfort, ale zároveň jsou i pozitivním krokem vpřed pro jejich zdraví, planetu a i pro samotné výrobce.

 

bottom of page