top of page
DSC00211
DSC00204
DSC00186

FILOKALISTA

Vždy mě oslovovaly značky a produkty s příběhem a duší. Jsem si jistá, že každý si pod tím může představit něco jiného, ale pro mě samotnou to znamená, že si výrobci dali záležet na výběru a kvalitě použitých ingrediencí tak, aby respektovaly zdravé fungování těla a mysli člověka. 

Značky, jejichž primární snahou je vyrobit produkt, který můžete používat vědomě a s dobrým pocitem. Osobně dokážu velmi ocenit šetrný a udržitelný způsob výroby, designové provedení a nebo i zdánlivě takovou maličkost jako je krásný obal.  

Proto jsem se rozhodla vytvořit místo, kde najdete pečlivý výběr značek a produktů, které jsou pro mě něčím jedinečné a které mají přidanou hodnotu. Pevně věřím, že ji budou mít i pro vás. 

Kvalitu našeho života totiž neovlivňuji pouze věci a lidi, kterými se obklopujeme, ale jsou to právě maličkosti, jako je použití bylinkového peelingu při ranní sprše, přičichnutí ke květinovému oleji ve chvíli kdy nás dohání stres nebo uklidňující teplé světlo zapálené svíčky, při kterém si reflektujeme náš prožitý den. Jsou to přesně ty maličkosti, které vás donutí se na chvíli zastavit, zpomalit a užít si chuť přítomného okamžiku. 

A proč Filokalista? Z řeckého phil- a -kalos, což doslovně znamená “milovník krásy”.

Okamžitě jsem si to slovo zamilovala. Myslím si, že nejvíc vystihuje to, co vám chci prostřednictvím svého e-shopu nabídnout.

Doufám, že vás můj koncept bude bavit.

S láskou

– Dominika
bottom of page