top of page
VSL festival (1)
VSL festival (1)

Sun, 20 Feb

|

Hala 13, Pražská tržnice

VSL festival (1)

Svatební prodejní festival s kurátorovaným výběrem poctivých dodavatelů. K tomu inspirativní editorialy, poradenství, rozhovory a koncerty! Součástí bude i část věnovaná oslavám pod záštitou Oslaváře. Covidová opatření o hromadných akcích na nás neplatí. Jsme VELETRH.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události

Time & Location

20 Feb 2022, 10:00 CET – 21 Feb 2022, 20:00 CET

Hala 13, Pražská tržnice, 170 00 Praha 7, Česko

About the event

Budeme rádi když přijdete v páru, proto každá vstupenka platí pro dva.

Svatební veletrh plný lokálních tvůrců a inspirativních projektů. Objevte služby, díky kterým si svatbu užijete ještě více, poznejte talentované návrháře, šperkaře či fotografy, kteří vám den D pomohou vyšperkovat do posledního detailu, nebo rovnou nakupte vše potřebné. Připravuje se také doprovodný program a svatební editorial, kde produkty od vybraných tvůrců uvidíte přímo v akci. To nejlepší z lokální svatební scény v jeden den na jednom místě.

Covidová opatření o hromadných akcích na nás neplatí. Jsme VELETRH. I tak ale budeme u vstupu kontrolovat buď negativní test, nebo potvrzení o očkování / prodělání nemoci. Pro ochranu nás všech.

Tickets

  • VSL festival 1+1 zdarma

    Tato vstupenka platí pro pouze na VSL festival 28. 11. 2021 v Pražské tržnici. Těšte se na poctivé dodavatele, spoustu inspirace, ochutnávek a kulturního programu.

    CZK 150.00
    Tax: DPH included

Total

CZK 0.00

Share this event

bottom of page