top of page

ne 28. 11.

|

Hala 13, Pražská tržnice

VSL festival

Svatební prodejní festival s kurátorovaným výběrem poctivých dodavatelů. K tomu inspirativní editorialy, poradenství, rozhovory a koncerty! Součástí bude i část věnovaná oslavám pod záštitou Oslaváře. Covidová opatření o hromadných akcích na nás neplatí. Jsme VELETRH.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
VSL festival
VSL festival

Čas a místo

28. 11. 2021 10:00 – 20:00 SEČ

Hala 13, Pražská tržnice, 170 00 Praha 7, Česko

O události

Budeme rádi když přijdete v páru, proto každá vstupenka platí pro dva.

Svatební veletrh plný lokálních tvůrců a inspirativních projektů. Objevte služby, díky kterým si svatbu užijete ještě více, poznejte talentované návrháře, šperkaře či fotografy, kteří vám den D pomohou vyšperkovat do posledního detailu, nebo rovnou nakupte vše potřebné. Připravuje se také doprovodný program a svatební editorial, kde produkty od vybraných tvůrců uvidíte přímo v akci. To nejlepší z lokální svatební scény v jeden den na jednom místě.

Covidová opatření o hromadných akcích na nás neplatí. Jsme VELETRH. I tak ale budeme u vstupu kontrolovat buď negativní test, nebo potvrzení o očkování / prodělání nemoci. Pro ochranu nás všech.

Vstupenky

Cena

Množství

Celkem

 • VSL festival 1+1 zdarma

  150,00 Kč

  Včetně DPH

  Tato vstupenka platí pro pouze na VSL festival 28. 11. 2021 v Pražské tržnici. Těšte se na poctivé dodavatele, spoustu inspirace, ochutnávek a kulturního programu.

  150,00 Kč

  Včetně DPH

  0

  0,00 Kč

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

bottom of page