top of page
LEMARKET AKCE 2021
LEMARKET AKCE 2021

pá 26. 11.

|

Hala 13, Pražská tržnice

LEMARKET AKCE 2021

Výhodná vstupenka 3v1 na akce pod LEMARKETEM z tohoto roku.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události

Čas a místo

26. 11. 2021 15:00 SEČ – 22. 12. 2021 1:00 SEČ

Hala 13, Pražská tržnice, 170 00 Praha 7, Česko

O události

Jedna lokace, dva víkendy a tři akce, jejichž společným jmenovatelem je lokálnost, udržitelnost, nákupy od poctivých tvůrců a kulturní program k tomu.

BLEŠENÍ 26.11.2021

Půlnoční blešení je unikátní bleší trh spojený s doprovodným hudebním programem, skvělým pitím a jídlem, a především společně strávený čas s lidmi, kterým udržitelnost a ekologie nejsou cizí. Na místě mohou své použité věci prodávat fyzické osoby a dát tak věcem (ať už jde o oblečení nebo cokoliv jiného) nový život a šanci najít opakované uplatnění, ale zúčastnit se mohou i značky a firmy, které prodávají produkty spojené s tématem ekologie, recyklace nebo upcyklace. Užijte si koncerty a nakupujte s ohledem na naši planetu.

VSL FESTIVAL 28.11.2021

Svatební prodejní veletrh plný lokálních tvůrců a inspirativních projektů. Objevte služby, díky kterým si svatbu užijete ještě více, poznejte talentované návrháře, šperkaře či fotografy, kteří vám den D pomohou vyšperkovat do posledního detailu, nebo rovnou nakupte vše potřebné. Připravuje se také doprovodný program a svatební editorial, kde produkty od vybraných tvůrců uvidíte přímo v akci. To nejlepší z lokální svatební scény v jeden den na jednom místě.

LEMARKET 4.-5.12.2021

Kurátorované tržiště poctivých lokálních značek představuje tvůrce od oblíbených jmen po nové projekty, od šperkařů, módních brandů či dekorací až po delikatesy, kosmetiku, doplňky do bytu či dětské zboží. Nechybí dětský koutek v režii LEMARKET Hlídárny nebo oblíbená food zóna plná osvědčených pražských bister a podniků. V plánu je také doprovodný kulturní program dle pandemické situace. Nakupte poctivé vánoční dárky od lokálních tvůrců.

Vstupenky

  • Vstupenka 3+1

    V předprodeji prodáváme jen kombinovanou vstupenku 3v1 na všechny naše letošní akce - LEMARKET, Blešení a VSL festival. Vstupenka na jednotlivé akce bude stát 150 Kč a bude v prodeji pouze na místě.

    300,00 Kč
    Daň: Včetně DPH

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

bottom of page