top of page
Blešení
Blešení

pá 26. 11.

|

Hala 13, Pražská tržnice

Blešení

Přijďte nakupovat udržitelně a dát věcem šanci na opakované uplatnění. Těšit se můžete také na DJ's a rozmanitou food zónu.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události

Čas a místo

26. 11. 2021 15:00 – 22:00 SEČ

Hala 13, Pražská tržnice, 170 00 Praha 7, Česko

O události

Blešení je unikátní bleší trh spojený s hudbou, skvělým pitím a jídlem a především společně strávený čas s lidmi, kterým udržitelnost a ekologie nejsou cizí. Na místě mohou své použité věci prodávat fyzické osoby a dát tak věcem (ať už jde o oblečení nebo cokoliv jiného) nový život a šanci najít opakované uplatnění, ale zúčastnit se mohou i značky a firmy, které prodávají produkty spojené s tématem ekologie, recyklace nebo upcyklace. Nakupujte s ohledem na naši planetu.

Vstupenky

 • Vstupenka na BLEŠENÍ

  Tato vstupenka platí pouze na Blešení 26. 11. 2021 v Pražské tržnici. Brzy vám na e-mail pošleme i konkrétnější harmonogram dne. Těšíme se na vás!

  80,00 Kč
  Daň: Včetně DPH
 • BLEŠENÍ + VSL + LEMARKET

  Kombinovaná vstupenka 3v1 na všechny naše letošní akce - LEMARKET, Blešení a VSL festival. Vstup na jednotlivé akce je 150 Kč, díky této výhodné vstupence tak máte jednu akci zdarma. Díky partnerství s časopisem Maminka ke vstupence získáte jeho půlroční elektronické předplatné jako dárek. Akce platí pouze pro kombinovanou vstupenku 3v1.

  300,00 Kč
  Daň: Včetně DPH

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

bottom of page