top of page
eterle
eterle1
eterle1111

ETERLE

Jsme rodinná firma tvořená třemi generacemi - ženami, kde každá z nás má svou nezaměnitelnou roli. Rády ve věcech objevujeme opravdovou krásu, hluboký smysl a silné příběhy a snažíme se je uchovávat pro další generace. Prvotně Eterle vzniklo jako půjčovna nevšedního vintage nábytku a dekorací, nyní jsme se rozšířily i na e-shop. Nabízíme širokou škálu vintage věcí, industriálních i moderních, jak do bytu, tak pro akce jakékoliv velikosti a stylu.

Jak a kdy vznikla myšlenka založit Vaši značku?

Prvním podnětem byla moje svatba, kterou jsem si vytvořila a vybavila z vintage kousků přesně podle svých představ, což v té době bylo velmi nevšední. Druhý podnět byla rekonstrukce domu a nutnost vystěhování většiny věcí. Díky těmto událostem jsme zjistily, kolik věcí máme a rozhodly jsme se, že jimi budeme dělat radost i ostatním. Samotný projekt byl založen v květnu 2017.

  

Objevovaly se tvořivé tendence již během dětství/dospívání? Ovlivnila Vás v tomto směru nějakým způsobem škola?

Více než škola (studium práv) mě ovlivnila moje babička svou výchovou. Od dětství jsme se díky ní s maminkou pohybovaly ve vintage věcech a utvářel se tak náš vztah k nim.

 

Jaké byly začátky značky?

Začínaly jsme výhradně jako půjčovna a odmítaly jsme jakýkoliv prodej. Když někdo o něco projevil zájem, maminka sehnala věc znova, než aby prodala věc z fundusu. Postupně jsme se ale začaly přiklánět i k prodeji a snažíme se tím také přizpůsobit trhu. Navíc neumíme přestat sbírat vintage poklady a už máme opět vyčerpanou kapacitu skladu, takže vznik e-shopu se nabídlo jako ideální řešení :)

  

Co je pro vaši značku typické? 

Na prvním místě je u nás rodina a to se odráží v celém našem projektu. Od lásky k vybraným produktům, které nabízíme, až po přístupu k našim klientům, který se snažíme držet na velmi vysoké úrovni. Dále je pro nás typická rozmanitost našich vintage pokladů, v našem fundusu najdete opravdu vše na co si vzpomenete.

Jaký produkt je pro vás největší srdcovka? 

Pro nás jsou srdcovou záležitostí všechny naše kousky, proto jsme se tak dlouho bránily jejich prodeji. Jsme více sběratelky než prodejci, ale čím více kousků prodáme, tím více jich můžeme zase najít a zachránit :)

Jaká je Vaše motivace a co nyní máte v plánu?

Rády bychom se nyní více soustředily na náš e-shop, abychom mohly vintage poklady dopřát lidem do jejich domovů a skrz ně vyvolávat jejich vzpomínky a utvářet nové zážitky. Motivací je pro nás každý spokojený klient, ať už je to agentura, která si vypůjčila 50 židlí nebo zákazník, který si koupil hrneček na našem Bazárku.

bottom of page