DU COEUR

Jak a kdy vznikla myšlenka založit Vaši značku?

Vznikla docela brzy po narození našeho syna Jáchyma. Měla jsem touhu a potřebu něco tvořit.. jsem docela kreativní člověk a tak bylo poměrně hodně toho, co mě zajímalo.. původně jsem chtěla tvořit hlavně pro sebe a věci, kterými udělám radost sobě, nebo svým blízkým. Nejvíc jsem chtěla plést svetry - ale nemám na to trpělivost a jsem na to asi trošku levá, tedy šperky to vyhrály.

 

Objevovaly se tvořivé tendence již během dětství/dospívání? Ovlivnila Vás v tomto směru nějakým způsobem škola?

Tvořivé tendence se u mě objevovaly asi odjakživa. Vzhledem k tomu, že jsem měla absolutorium na základní umělecké škole jak ve výtvarné výchově, tak ve hře na klavír, nějaké semínko tvořivosti to ve mě zanechalo a dá se říct, že období základní školy mě tedy ovlivnilo. I když moje maminka by nejspíš řekla, že já jsem do knih čmárala, zatím co bratr ilustroval. :) Studium vysoké školy ekonomického zaměření mě zase ovlivnilo v tom, že jsem věděla, že se chci jednou živit rukama a něco vytvářet.

 

Jaké byly začátky značky?

Začátky byly..jsou..vždy těžké..ale je stejně stará jako moje dítě, takže jsou to moje děti dvě a baví mě sledovat, jak se vyvíjí, roste a učí nové věci

 

S jakým materiálem/tématem nejraději pracujete a proč?

Pracuji ráda se všemi materiály které používám, ale úplně nejraději asi s mini japonským rokajlem a to proto, že mě baví ta hravost korálků, to že korálky jsme navlékaly jako děti a teď to můžu povznést na šperk, proto, že ráda vybírám ty barvy, když korálky objednávám a miluju, když pak dorazí ty spousty malých balíčků s pidi korálky všech možných barev.

 

Co je pro Vaši značku typické/specifické?

Jemnost (tohle slyším vždy, když někdo náramky vidí naživo)

 

Jaký Váš produkt je pro Vás největší srdcovka?

To je strašně těžké, protože všechny šperky dělám "pro sebe" a proto jsou pro mě všechny srdcovkama..ale co nosím už hodně dlouho je zlatá karmička, prsten z jarní kolekce "essentials", teď nově náramek Planet, ten miluju a taky nesundávám řetízek, kam jsem si vyrazila čas narození syna

 

Jaká je Vaše motivace a co nyní máte v plánu?

Mojí motivací je asi radost. Zákazníci mají radost, obdarovaní mají radost a já mám radost, že celý ten kruh se uzavírá a mě to umožňuje tvořit pořád nové věci.

V plánu mám teď především pořádně a v klidu se připravit na Vánoční shon :) 

 

Co se Vám na LEMARKETU líbí nejvíc? :)

Na LEMARKETU se mi nejvíc líbí atmosféra, kterou vyzařuje nejen naživo, ale i skrze všechna média a mě osobně přijde, že je taková specifická, odlišná od jiných marketů. 

EXTERNÍ ODKAZY

blog

lemarkethlidarna.cz

  • Grey Instagram Icon
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Pinterest Icon

© 2018  by LEMARKET studio