top of page
ZjGTSMbQ
opACFr9Q
CSiU4WLQ

DR.ENTNER

Kosmetika, která vznikla z dlouholetých zkušeností předního plastického chirurga Dr. Entnera. „Celý život se jako plastický chirurg věnuji lidskému tělu a jeho kráse. Měl jsem možnost poznat mnoho výrobků a látek, které pomáhaly mým klientům v péči o jejich pokožku. Naprosto výjimečné vlastnosti kyseliny hyaluronové mě nakonec přesvědčily, že dál není třeba hledat.” Mudr. Michael Entner Kyselina Hyaluronová je základem naší kosmetiky. Jedná se o látku tělu vlastní, tedy v naprosté harmonii s tělem. Naše filozofie péče o pokožku také znamená, že nepoužíváme toxické, škodlivé nebo agresivní přísady.

Jak a kdy vznikla myšlenka založit Vaši značku?

Kosmetika Dr. Entner byla dlouhou dobu dostupná pouze v ordinacích plastických chirurgů, dermatologů a v profesionálních zdravotnických zařízeních. Vzhledem k dlouholeté spokojenosti pacientů nyní Dr.Entner přichází na trh s 2 základními produkty v péči o pleť – Omlazujícím sérem a Vyživujícím sérem.

  

Objevovaly se tvořivé tendence již během dětství/dospívání? Ovlivnila Vás v tomto směru nějakým způsobem škola?

Dr. Entnera v dětství a dospívání zásadně ovlivnil jeho strýc, který byl profesorem chirurgie. Celé mládí se tak Dr. Entner pohyboval v lékařském prostředí a následně se rozhodl pro studium medicíny. Studoval v Čechách, Austrálii a v Německu. Praxi získal mimo výše zmíněné země i v USA. Celý život se jako plastický chirurg věnuje lidskému tělu a jeho kráse.

 

Jaké byly začátky značky?

Prim.Entner začal s používáním HA (kyseliny hyaluronové) zhruba v roce 1994. S pacienty řešil hojení kůže po laserových zákrocích a během své praxe vyzkoušel různé metody. V roce 1994 zkouší i HA – kupuje ampule určené pro ortopedii (na trhu v té době jiná varianta HA není) a aplikuje je pacientům na laserem ‚poškozenou‘ kůži. Výsledky jsou nad očekávání, kůže se hojí výrazně rychleji a HA tak potvrzuje své výjimečné vlastnosti.

  

S jakým materiálem/tématem nejraději pracujete a proč?

Základním prvkem v produktech Dr.Entner je Kyselina Hyaluronová, látka tělu vlastní. V rámci HA Dr.Entner používá ve svých produktech mimo klasickou vysokomolekulární HA (která je použita ve většině kosmetických přípravků) vyšší koncentraci právě nízkomolekulární HA, která je specifická v tom, že proniká kožní bariérou. Hloubkově zevnitř povzbuzuje a hydratuje pokožku a prokazatelně tím zlepšuje její kvalitu a vzhled.

  

Co je pro Vaši značku typické/specifické?

Všechny naše výrobky a jejich složení jsou založeny na mnohaletých odborných zkušenostech a vědeckých datech. Vybíráme jen takové ingredience, které povzbudí přirozený proces, který probíhá ve zdravé kůži. Klademe důraz na spolupráci s lokálními dodavateli.

  

Jaký Váš produkt je pro Vás největší srdcovka?

Omlazující sérum. Představuje základ v péči o každou pleť - vysoce účinnou Kyselinu Hyaluronovou v maximální možné koncentraci.

 

Jaká je Vaše motivace a co nyní máte v plánu?

Pomáháme pacientům se cítit sebejistě. Naše tvář je prvním co lidé hodnotí. V budoucnu plánujeme rozšíření portfolia o další účinné produkty na které se nás už nyní klienti ptají.

 

 

bottom of page