top of page
dhaara1
dhaara2
dhaara

DHAARA

Dhaara je značka pro každého, kdo nechce prosedět zbytek života na zadku. Navrhujeme, vyvíjíme a testujeme eco-friendly podložky na jógu a komfortní oblečení, které lidi udrží v pohybu.

Jak a kdy vznikla myšlenka založit vaši značku?

Myšlenka dozrála v roce 2016 po zkušenostech s cvičením a učením jógy. Některé kvalitní a zároveň oku lahodící věci na jógu u nás prostě chyběly, tak jsem se rozhodla si je vyrobit.

 

Objevovaly se tvořivé tendence již během dětství/dospívání? Ovlivnila vás v tomto směru nějakým způsobem škola?

Od dětství si čmárám, maluju a vždycky jsem chtěla mít svůj obchůdek. Škola byla spíš koníček, mám doktorát z Teorie a dějin vědy na FFMU, takže vůbec ne :)

 

Jaké byly začátky značky?

Divoké. Zjistila jsem, že krásný a kvalitní produkt se sám neprodá. O marketingu, a IT jsem věděla kulové a po roce jsem to chtěla zabalit. Ale nejsem vzdávač, povedlo se mi vybudovat funkční e-shop a spoustu věcí se pořád učím. Přibrala jsem nové inspirativní kolegy z různých odvětví, abych mohla tvořit a postupně rozšiřovat nabídku nejen pro jogíny, ale i další sportovní a volnočasové aktivity jako běhání, lezení ...

S jakým materiálem/tématem nejraději pracujete a proč?

Cílem značky je práce s eco-friendly materiály, aby co nejmíň zatěžovaly životní prostředí nejen po ukončení životnosti produktu, ale i při výrobě. Z látek si mě aktuálně získal bambus a modal.

Co je pro vaši značku typické/specifické?

Chceme dělat věci, jejichž používání lidi baví, mají z nich radost a motivují je k pohybu

 

Jaký váš produkt je pro vás největší srdcovka?

Černé legíny Soft AMAZE, dělám v nich skoro všechno a pořád drží pohromadě.

 

Jaká je vaše motivace a co nyní máte v plánu?

Zpětná vazba našich zákazníku je lepší než ranní kafe. Jsme nadšené, když jsou s výrobky spokojení, posílají nám fotky a milé zprávy, kde všude je naše věci doprovázejí. Právě plánujeme otestovat zateplené materiály na zimní sporty, potřebujeme něco hezkého na běžky a skialpy.

bottom of page