top of page
dearhoney
dearhoney2
dearhoney
dearhoney3

DEAR HONEY

Dear Honey je lokální značka sídlící v Brně, která se zabývá ručně vyráběnými šperky a dekoracemi. Věříme, že jsou šperky krásným doplňkem, ale také i jakýmsi elementem, který ti přinese pocit sebejistoty (alá confidence) a jejich nošením se budeš cítit dobře. A u dekorací platí totéž - soustředíme se na minimalistické a praktické dekorace, které ti dokážou zpříjemnit tvé bydlení.

Jak a kdy vznikla myšlenka založit vaši značku?

Dear Honey vzniklo především z touhy po kvalitních, zároveň ale cenově dostupných špercích, které člověk může nosit každý den. Byla to vize o špercích, které svým minimalistickým vzhledem budou přidávat trocha třpytu říčních perel do každodenního života. Později se k nim přidaly i minimalistické dekorace do bytu, které mají za úkol zpříjemnit prostory, ve kterých se denně pohybujeme.

Jaké byly začátky značky?

Podobně jako u jiných malých značek, i Dear Honey zprvu uplatňovalo princip pokus-omyl. Vždyť je to snad ta nejlepší možnost, jak vyzkoušet a naučit se nové věci. Hledat dodavatele materiálů byla taky fuška, hlavně takové, kteří sídlí přímo v Brně. Začátky byly náročné, někdy až frustrující, ale při pohledu zpátky jsou úsměvné.

S jakým materiálem/tématem nejraději pracujete a proč?

Kromě chirurgické a nerezové oceli, nejraději pracuji se stříbrem a s pozlaceným stříbrem v kombinaci s říčními perlami. Oba dva materiály se krásně lesknou a dokonale se doplňují s perlami. Jsou sice cenově dražší, nicméně ten krásný třpyt nelze ničím přebít.

Co je pro vaši značku typické/specifické?

Pokud by to mělo být shrnuto pouze jedním slovem, tak zkrátka minimalismus. Kromě objednávek na míru, které bývají mnohdy barevnější, se Dear Honey řídí řčením "v jednoduchosti je krása". A není to tak?

 

Jaký váš produkt je pro vás největší srdcovka?

Ze všech šperků je má nejoblíbenější Simplicity kolekce. Už z názvu vyplývá, že se jedná o velmi minimalistické šperky. Jejich kouzlo však spočívá v tom, že jsou naprosto skvělými parťáky na každý den a dají se kombinovat zkrátka se vším. Pro mě jsou šperky jakýmsi talismanem, který v sobě nese příběhy, zážitky a emoce.

 

Jaká je vaše motivace a co nyní máte v plánu?

Zpětná vazba od zákazníků je snad ta největší motivace. Takto to má snad každý, ale je to opravdu velká motivace, když od lidí přijde zpráva plná krásných slov. A co je v plánu? Nová kolekce vyšla zrovna nedávno, ale pracuje se pořád. Letos bych chtěla vytvořit kolekci inspirovanou Vietnamem a z materiálu, které seženu pouze ve Vietnamu. Bude to taková srdcová záležitost, ale určitě mezi touto kolekcí bude i mnoho dalších perličkových novinek.

bottom of page