MADDERA DESIGN

Maddera Design je původně párový projekt Petry a Saddyho, který vznikl nenechavostí, chutí vytvářet krásný, ale perzonalizovaný design. Madde je naše společné přijímení a madera znamená španělsky dřevo. Zvolili jsme tak, protože Saddy je z Bolívie, ve které se poznali a kde jsme žili spolu 4 roky. Mluvíme spolu španělsky a tak spojení „madera“ a přijímení Madde přišlo samo. Dnes již jako manželé s dalšími šikovnými pomocníky vytváříme ve firmě designové a funkční doplňky. Naším novým produktem je Obraz se jménem, který je určen do dětských pokojíčků. Obraz se jménem je úžasným kouskem pro výzdobu dětského pokoje - je originální a personalizovanou dekorací, ze které budete nadšeni nejen vy, vaše dítě ale i každý, kdo ji u vás uvidí. Je to skvělý dárek k narození dítěte, dekorací na vaši babyshower či narozeniny. Bude to výjimečný umělecký kus v dětském pokoji a kvalitní řemeslné zpracování mu zajistí, aby se v nadcházejících letech stal rodinným dědictvím.

Jak a kdy vznikla myšlenka založit vaši značku?

Značka Maddera vznikla před 4 roky. Nejdříve jsme tvořili pro potěšení a pro naše přátelé, později jsme již začali naše výrobky prodávat.

Objevovaly se tvořivé tendence již během dětství/dospívání? Ovlivnila vás v tomto směru nějakým způsobem škola?

Vždy jsme byli oba hodně kreativní, ale studia jsme využili spíš v jiné oblasti podnikání. Alespoň tedy v mém případě - marketing mi pomáhá v prodeji. Saddy studoval Mezinárodní vztahy - ten je tedy oborem úplně mimo. Vše co dělá se naučil s tatínkem v dílně.

Jaké byly začátky značky?

Začátky byly krásné, ale krušné. Pracovali jsme s tím, co jsme měli. Mnohdy dělali věci složitě a neefektivně. Ale vždy jsme je dělali poctivě a zaměřovali se na detail. Někdy jeden produkt jsme předělávali až pětkrát, aby byl přesně tak, jak chceme.

S jakým materiálem/tématem nejraději pracujete a proč?

Dřevo - vše je u nás o dřevě.

Co je pro vaši značku typické/specifické?

Personalizace - design. Vše jde v ruku v ruce. Děláme hodně zakázky na míru a jsme šťastní, když vidíme, že klienti jsou spokojení se svým produktem. Tvoříme vše společně s klientem:)

Jaký váš produkt je pro vás největší srdcovka?

Momentálně Obraz se jménem - je to nový produkt a je hodně propojen s naším 8 měsíčním synem Mateem. Vznikl vlastně díky němu a ve všem jsou emoce a láska <3

Jaká je vaše motivace a co nyní máte v plánu?

Naše motivace jsou klienti a jejich spokojenost. Snažíme se dělat designové věci, které mají duši - duši majitele. Myslíme si, že obrazy, dekorace, předměty se dají koupit téměř všude, ale my se snažíme vytvořit něco, co odráží duši klienta, jeho styl atd.