BETTY BRANDS

„Obchůdek plný radosti pro celou rodinu. Prostor, který vznikl naplněním jednoho bláznivého snu maminky blogerky betty & co..“ Barevný, blázníví a veselý. Plný radosti, stejně jako vaše děti. To vše je charakteristické pro náš obchůdek, ale i věci, které u nás najdete. Vybíráme je tak, aby byly nejen krásné, ale i funkční a zároveň byly šetrné k dětem i planetě. "Vše co u nás najdete, jsou věci, které bych oblékla svým dětem."

Jak a kdy vznikla myšlenka založit vaši značku?

Měla jsem jí v hlavě už dlouho, ale nikdy jsem netušila, že mě vítr zanese do dětského segmentu, který mě neskutečně naplňuje. V celém obchůdkovém procesu nejvíc miluji hledání nových značek. Vždy doufám, že je u nás jednou představím.

Objevovaly se tvořivé tendence již během dětství/dospívání? Ovlivnila vás v tomto směru nějakým způsobem škola?

Pokud nebudu počítat výrobu drhaných náramků :), tak ne.

Jaké byly začátky značky?

Náročné, ale krásné. V mém životě se vše řídí heslem: "Přes překážky ke hvězdám." A tak to také bylo.Trvalo mi, než jsem spustila web a ujasnila si celkový koncept. Protože nejprve jsem v obchůdku měla věci pouze pro dospělé, ale v náruči s Jeníčkem a nabídkou okolo jsem pochopila, že moje cesta je ta dětská ...

Co je pro vaši značku typické/specifické?

Řekla bych, že nadčasovost a z počátku to byla i exklusivita. Brala jsem značky, které tu nebyly, ale teď už je mají i další obchody.

Jaký váš produkt je pro vás největší srdcovka?

Asi deky Fabliek. Jsou krásné, praktické a nejraději bych se do nich zachumlala i já.

Jaká je vaše motivace a co nyní máte v plánu?

Motivací jsou moji zákaznící a jejich krásná odezva. U některých zákaznic už vím, kolik mají dětí a jaké věci se hodí právě k nim. Rozšířit nabídku :).