THE ROOM ACCESSORIES

Náše povlaky na polštáře jsou ručně vyrobeny – s láskou pro váš domov MAKE IT COZY! s našimi moderními a stylovými povlaky na polštáře, které se přesně hodí pro výplňě polštářů z IKEA!

Jak a kdy vznikla myšlenka založit vaši značku?

Dekorativní polštáře hrají v našich interiérech důležitou roli. S polštáři můžeme vytvořit útulné zákoutí v našich domovech stejně tak jako v téměř jakémkoli interiéru nebo exteriéru! Nejenže vytvářejí ten útulný faktor, ale také se o ně opíráme, přitulíme se k nim, obejmeme je nebo si s nimi hrajeme! S polštáři je snadné změnit vzhled jakéhokoli prostoru během několika málo chvil. Jako interiérová designérka jsem zjistila, jak obtížné je najít povlaky na polštáře, které jsou rozmanité, univerzální, kvalitní, snadno se kombinují a zároveň pasují na polštáře. Proto jsem vytvořila takové povlaky, které lze snadno kombinovat a které právě pasují na polštářové výplně IKEA. A proč? Protože to dělá design mnohem zábavnější a jednodušší!

Co je pro vaši značku typické/specifické?

Mým úkolem je vám jednoduše nabídnout jiný druh zážitku při zkrášlování vašeho domova. Nabízím mnoho všestranných, kvalitních a moderních povlaků na polštáře se stylovými a zábavnými kombinacemi, které vydrží ve vašich interiérech a zároveň vám dodají radost a pohodu na velmi dlouhou dobu. A co je důležitější, hodí se na vaše polštáře značky IKEA! Proč? Protože to dělá věci mnohem jednodušší!

Jaká je vaše motivace a co nyní máte v plánu?

Ale co je nejdůležitější, chci, aby moje firma podporovala vždy místní řemeslné zpracování a suroviny, a také se snažila používat méně zdrojů pro výrobu. Z tohoto důvodu hledám ty nejlepší místní švadlenky, s nimiž bych mohla spolupracovat, a které by se s láskou podílely na tvorbě mých polštářových povlaků. Suroviny, které používám pocházejí buď z České republiky, nebo z jiných zemí EU, které pro mě vyrábějí skvělé textilie, se kterými mohu pracovat. Lokální výroba je velmi důležitá, zejména v současné situaci – vytváří lokální pracovní místa a zároveň vytváří méně zbytečných zásilek, cest a tím i odpadu. Pomozte mi podpořit naši místní ekonomiku a já vám pomohu vylepšit vaše domovy! Zútulněte si domov díky polštářovým povlakům!