top of page

ČONGRÁDY

Konzervované výrobky Čongrády vycházejí z rodinné receptury, kterou vytvořil náš dědeček Štefan Čongrády. Několikaleté zkušenosti z vesnických zabijaček mu umožnily vyrábět produkty s vyváženou chutí a hlavně ze skutečného masa.

My se teď snažíme jeho zkušenosti zúročit. Převzali jsme rodinnou tradici přípravy poctivých paštik a masných výrobků a vracíme tak na stoly domácností výrobky zhotovené pouze z přírodních ingrediencí.

Věříme v poctivost řemesla, a proto celá výroba prochází našima rukama – od příjmu masa až po zabalení a dodání konečnému zákazníkovi. Jen tak se dá dohlédnout na kvalitní zpracování a dosáhnout toho nejlepšího výsledku. Pečlivě si vybíráme i dodavatele, abychom měli záruku, že všechna prasátka jsou z českého chovu.

 

Jak a kdy vznikla myšlenka založit vaši značku?

Značku sme založili v roku 2013. Predchádzalo tomu moje blogovanie o jedle a záujem mojich čitateľov ochutnať naše paštiky, ktoré sme s manželkiným dedom vyrábali. Ľudia reagovali veľmi pozitívne a to ma motivovalo rozbehnúť oficiálnu výrobu

 

Objevovaly se tvořivé tendence již během dětství/dospívání? Ovlivnila vás v tomto směru nějakým způsobem škola?

Jedlo som mal rád od malička. K tomu aj vizuál, grafiku, fotografiu. Mohol som tak spojiť svoje záujmy do jedného celku, do výrobku.

 

Jaké byly začátky značky?

Pokusy, pády, výhry, občas zídenie z cesty a následný návrat do fungovania. Tak ako v každom podnikaní.

S jakým materiálem/tématem nejraději pracujete a proč?

U nás je to bez kompromisu mäso. Aj keď v tejto dobe to nie je zrovna in, ale práve k tejto surovine pristupujeme s rešpektom.

Co je pro vaši značku typické/specifické?

Poctivost remesla. Snažíme sa, aby sa na stoly našich zákazníkov dostávali výrobkej najlepšej možnej kvality

 

Jaký váš produkt je pro vás největší srdcovka?

Bůčková s chilli, Trhaná kachna, Játrová paštika

 

 

Jaká je vaše motivace a co nyní máte v plánu?

Pripravujeme novú radu výrobkov - hotové jedlá, rybacie paštiky v spolupráci s Jihočeskou univerzitou

 

bottom of page