top of page
CHAPPE2
CHAPPE
CHAPPE1

CHAPPE

Co ženě nejvíc sluší? Jednoznačně sebevědomí.

Módní značka CHAPPE to dobře ví, a proto je její oblečení kvalitní, nadčasové a precizně zpracované, ale rozhodně ne nudné. Budete se v něm cítit sebejistá a chic – jako kdybyste se chystala vyrazit na procházku pařížskými ulicemi. Neoblékáte se kvůli ostatním, ale pro sebe. Abyste se cítila příjemně, vypadala stylově a byla stoprocentně připravená na všechny výzvy a příležitosti, které vám život nabízí.

 

Jak a kdy vznikla myšlenka založit Vaši značku? 

Za CHAPPE stojí dvě ženy, Petra a Pavla. Pavla strávila dvě dekády v metropoli nad Seinou a francouzský šarm jí přešel do krve. Petra je bývalá bankéřka, kterou baví bořit stereotypy a posouvat představy o korporátním dresscode. Založeno v únoru 2021.

 

 

Jaké byly začátky značky? 

Na trhu jsme sice teprve od loňského června, ale za tu dobu si naše tvorba vybudovala už poměrně širokou fanouškovskou základnu, a to především díky vysoké kvalitě i nenucenému přístupu nás obou. Naše oblečení je sofistikované a ženské, nepodléhá konvencím a nespoutává svoji nositelku, ale vyzdvihuje její unikátní osobnost.

 

S jakým materiálem/tématem nejraději pracujete a proč?

len, bavlna, kašmír

 

Co je pro Vaši značku typické/specifické?

minimalismus, sofistikovanost

 

Jaký Váš produkt je pro Vás největší srdcovka?

kalhoty Josie a košile Vera

Jaká je Vaše motivace a co nyní máte v plánu?

Hnacím motorem naší tvorby je pocit radosti, když na ulici potkáme ženy v našich šatech. V plánu máme pokračovat se stejným entusiasmem jako doposud.

 

bottom of page