top of page

BRUMALART

Jak a kdy vznikla myšlenka založit Vaši značku?

BrumalArt vznikl především díky mému manželovi, který si chtěl jednoduše vyzkoušet, jestli by dokázal skleněné terárium sám vyrobit. Jelikož se mu to první podařilo a bylo před Vánoci, tak jsme si řekli, že bychom mohli další terária vyrobit jako dárky pro naše známé. Všechny měly velký úspěch. A jelikož jsem neznala nikoho, kdo by je vyráběl a prodával, tak jsem si řekla, proč bych s tím nemohla začít já. A voilà BrumalArt byl na světě.

Objevovaly se tvořivé tendence již během dětství/dospívání? Ovlivnila Vás v tomto směru nějakým způsobem škola?

Během dětství a dospívání jsem měla mnoho zájmů. Nejraději jsem měla během studií zeměpis a jazyky, proto jsem se rozhodla pro obor mezinárodních vztahů. Nicméně již odmalička se láska k tvorbě, designu a malování linula mým životem jako červená linka, i proto jsem nejspíš po vysoké škole neskončila ve státní správě, ale založila si svoji vlastní značku. Nakonec se tedy po několikátém studiu živím rukama.

 

Jaké byly začátky značky?

Řekla bych, že nebyly tak náročné, jak by si mnozí představovali. Nejtěžší na tom všem bylo dostat značku do povědomí lidí. Což se mi nakonec díky několika spolupracím s různým obchody, propagací na soc. sítích a zejména prodejem terárií do zahraničí přes portál Etsy alespoň trochu podařilo.

S jakým materiálem/tématem nejraději pracujete a proč?

Mám ráda kombinaci práce se sklem a rostlinami. Terária jsou bez rostlin jako bez duše. Největší radost mám z toho, když vidím, jak si zákazníci sami terárium osadili dle svých představ. A především, když jim jejich uzavřená zahrádka vzkvétá.

 

Co je pro Vaši značku typické/specifické?

Jednoduchost a variabilita. To, k čemu bude terárium sloužit, záleží především na fantazií zákazníků. Někteří ho používají pro pěstování rostlin a jiní zase jako svícen či šperkovnici.

 

Jaký Váš produkt je pro Vás největší srdcovka?

Mám ráda velmi jednoduché tvary, proto je pro mě nejzajímavější obyčejná kostka a svícen. Nicméně při tvorbě jsou většími výzvami terária na orchideje. Jaká je Vaše motivace a co nyní máte v plánu? Již nyní vidím, kolik jsem se toho za ty necelé dva roky naučila, a to jak o práci se sklem, tak také o propagaci a prodeji jako takovém. Těším se, co všechno se ještě díky rozvoji značky dozvím. V plánu mám tvorbu stínítek na lampy. Několik návrhů už mám, teď už stačí pouze chuť a čas se do toho pustit.

 

Co se Vám na LEMARKETU líbí nejvíc? :)

Že propojuje lidi s láskou k ruční tvorbě. Sama za sebe se moc těším na další vystavovatele. Doufám, že tam nakoupím krásné a originální vánoční dárky.

bottom of page