top of page
bohovibess
bohovibes2
bohovibes
bohovibe
bohovibes3

BOHOVIBES

Bohovibes nejsou jen šperky pro ozdobu těla, ale také šperky pro duši. Nesou v sobě sílu přírodních kamenů a poslání osobních talismanů.

Jak a kdy vznikla myšlenka založit vaši značku?

Když jsem v roce 2016 odjela na půl roku na Sicílii a objevila místní korálkové obchody, cítila jsem se jako v říši divů. Malé krámky naplněné od podlahy až po strop šňůrami korálků a minerálů mi učarovaly. Právě tady jsem nakoupila první materiál a začala tvořit. Šperky se pro mě staly láskou. Vím, že mě budou provázet už napořád. Vkládám do tvorby kus sebe a věřím v léčivou sílu minerálů, která posiluje lidskou duši i tělo.

Objevovaly se tvořivé tendence již během dětství/dospívání? Ovlivnila vás v tomto směru nějakým způsobem škola?

Tvořivé tendence jsem v sobě měla vždycky. Gymnázium i studium na filozovické faktultě mě od toho spíš odkláněly, ale později jsem si k tomu našla cestu zpátky a propadla tvorbě naplno.

Jaké byly začátky značky?

Začátky byly těžké a radostné zároveň. Chtěla jsem tvořit a vlastně vůbec nevěděla do čeho se s budováním vlastní značky pouštím. Všechno kolem podnikání jsem se učila od začátku. Ale měla jsem štěstí na skvělé zákaznice, které mě svým zájmem od začátku utvrzovaly v tom, že jsem na správné cestě.

S jakým materiálem/tématem nejraději pracujete a proč?

Šperky Bohovibes vyrábím převážně z drahých kamenů a stříbra ryzosti 925/1000. Pozlacené šperky jsou potaženy 24k zlatem. Materiál nakupuji výhradně od evropských dodavatelů. Zůstávám věrná těm, u kterých se můžu spolehnout na kvalitu.

Co je pro vaši značku typické/specifické?

Dávám důraz na kameny a jejich krásu a sílu. Vyznávám názor, že je třeba je nechat vyniknout na jinak jednoduchém šperku, protože co vytvořila příroda si zadlouží největší pozornost.

Jaký váš produkt je pro vás největší srdcovka?

Pro mě i zákaznice jsou velkou srdcovkou "kouzelné" náramky přání. Mám je v nabídce už roky a nikdy se neomrzí.

Jaká je vaše motivace a co nyní máte v plánu?

Největší motivací jsou krásné zprávy a recenze od zákaznic a to, že se ke mě mnohé z nich pravidelně vrací. A v neposlední řadě také radost z tvorby. Na jaro chystám novou kolekci a k ní focení se ženami různých věkových kategorií. Na to se těším moc :-)

bottom of page