top of page

BELOVED

Jak a kdy vznikla myšlenka založit Vaši značku?

Po dlouhých letech managerské práce v korporátu, jsem si začala víc a víc uvědomovat, že má práce postrádá cíl a smysl. Opustila jsem dobře placené místo a riskla to. Začala jsem se věnovat něčemu, čemu věřím. Něčemu, co mi nevydělává tučné sumy, ale naplňuje mě každý den pocitem, že dělám správnou věc, která mě baví.

 

Objevovaly se tvořivé tendence již během dětství/dospívání? Ovlivnila Vás v tomto směru nějakým způsobem škola?

Během mého dětství jsme se pořád stěhovali. Měnili jsme místa, města i země. Každý rok jsem se najednou ocitla v nové škole - bez přátel, v místě, které neznám. A již odmala jsem nacházela únik v přírodě. Tam jsem se uklidňovala, když mi bylo těžko. Učila jsem se nové řeči i nové předměty. Tam jsem byla sama sebou. Příroda pro mě byla malým přítelem, který byl vždy se mnou. Zkoumala jsem rostliny, s vyšším věkem se učila jejich názvy a s překvapením zjišťovala, kolik nám toho příroda dává. 

 

Jaké byly začátky značky?

Těžké :) Asi jako každý nový projekt, jsou začátky plné nadšení, ale zároveň jsou nejtěžší. Je jasné, že vy, jako tvůrce máte neskutečné nadšení a víru ve svou značku a hledáte cestu, jak to předat dál svým potencionálním zákazníkům. 

 

S jakým materiálem/tématem nejraději pracujete a proč?

Nejraději pracuji s lidmi. S lidmi, kteří dělají věci poctivě a vkládají do každého produktu kus své duše. Jejich zápal, jejich příběhy je to, co mě inspiruje a popohání. Žena, dávající práci ženám z kmene Jorubů v Africe, kteří si již po staletí vyrábí unikátním způsobem voňavý kokosový olej a bambucké máslo. Muž, který investoval životní úspory do koupě kuse pláže a pěstuje na něm řasy, z nichž pak ručně vyrábí přípravky pro péči o pleť i tělo. 

Podobné příběhy jsou za každou značkou, kterou Belovedshop nabízí. Nikdy bychom nedoporučili ani nevybrali produkt, který sami nemilujeme a kterému 100% nevěříme. 

  

Co je pro Vaši značku typické/specifické?

Milujeme vše

Milujeme vše organické. Vše čisté. Milujeme

příběhy a lidi, za nimiž ty příběhy stojí. Milujeme přírodu. Milujeme sebe a své bližní. To je naše motto. Toto nás popohání a inspiruje. To je Beloved.  

 

Jaký Váš produkt je pro Vás největší srdcovka?

Bude to znít banálně, ale všechny. S každou značkou jsem prožila svůj vlastní příběh, seznamovala se s lidmi, kteří mi své příběhy vyprávěli. A vybírala pouze ty, již se staly pro mě srdcovou záležitostí. 

 

Jaká je Vaše motivace a co nyní máte v plánu?

Motivují mě pozitivní a děkovné komentáře od zákazníků. Když naše produkty lidem pomáhají a zamilují si je stejně, jako my. A taky můj manžel, který je pro mě největší oporou. 

Nabídku neustále rozšiřujeme hledáme nové výrobky, nové příběhy. 

 

Co se Vám na LEMARKETU líbí nejvíc? :)

Že díky vám se na jednom místě mohou potkat lidi, kteří nabízejí i hledají poctivé řemeslo. Potkává se tam láska k věcem co dávají smysl. Energie, kterou nenajdete nikde jinde. Děkujeme vám za to! 

bottom of page