top of page
adore5
adore4 (kopie)
IMG_7090

ADORE

Jsme dlouholeté kamarádky - Vlastina Kounická Svátková (herečka a spisovatelka) a Zuzana Šulajová (herečka a fotografka). 


Na začátku celého nápadu vytvořit vlastní značku šperků adore byl zásnubní prstýnek pro Vlastinu. Takový, jaký by si přála: z neopracovaného raw kamene, ideálně morganitu, což je kámen lásky. Nedal se ale nikde sehnat. A byl i velký problém takový šperk nechat vyrobit. Pro mnoho zlatníků je práce s přírodním kamenem složitá, musí se s ním zacházet velmi opatrně a taky u nás pořád převládá názor, že šperk má mít co nejvíc karátů, aby se pořádně blýskal. Ale my dvě jsme docela tvrdohlavé a kreativní, a když nám někdo řekne že něco nejde, vidíme to jako výzvu. Takže nejenom, že jsme si naše vysněné šperky samy navrhly, ale našly jsme i způsob, jak je vyrábět. Rozhodly jsme se založit značku adore a navrhovat šperky také pro jiné ženy, co jsou podobné jako my: mají rády šperky dokonalé ve své nedokonalé syrové kráse, šperky originální a jedinečné, křehké i silné. Šperky, které naprosto vystihují osobnost ženy, která je má na sobě.  


 

Naše šperky, ručně modelované ve vosku, jsou ze 14 karátového zlata a každý kus je naprostý originál. Přizpůsobujeme se přírodním, neopracovaným kamenům v jejich syrovosti a přirozenosti, baví nás jejich nedokonalá krása zasazená do luxusního zlata. S každým zákazníkem pracujeme individuálně, stačí nám napsat e-mail s Vaší představou o šperku a my vám zašleme návrhy. Spolu doladíme vhodnou kombinaci kamenů, barevnost zlata i velikosti.

bottom of page