top of page
XsO791Xg
e6F27iUQ
8IFuhATQ

A CUP OF STYLE

A Cup of Style je lokální značka papírníctví, které tvoří dvě ségry Lucka a Nicole. V nabídce najdete diáře, to do listy, sešity, ale i nejrůznější samolepky. Věříme, že vám produkty pomůžou uspořádat myšlenky a poskytnou prostor vašim skvělým nápadům!

Jak a kdy vznikla myšlenka založit Vaši značku?

Vše vzniklo postupně z našeho působení na sociálních sítích. Chtěly jsme vytvořit něco, co bude i offline a na trhu nám chybělo hravé a promyšlené papírnictví.

  

Objevovaly se tvořivé tendence již během dětství/dospívání? Ovlivnila Vás v tomto směru nějakým způsobem škola?

Spíš než škola nás ovlivnily naše mimoškolní aktivity. Kroužek tvůrčího psaní a jiné výtvarné a sportovní kroužky. Vždy jsme byly hodně aktivní, potřebovaly stále něco vymýšlet a zároveň i efektivně plánovat čas.

 

Jaké byly začátky značky?

Zábavné a náročné. Proces vymýšlení produktů nás od začátku neuvěřitelně bavil a naplňoval, ale realizace byla často náročnější a delší, než jsme si to představovaly.

  

S jakým materiálem/tématem nejraději pracujete a proč?

Máme rády papír, máme rády to, že je to hmatatelné. Tím, že jsme každý den obklopeni technologiemi, je tohle taková hezká změna.

  

Co je pro Vaši značku typické/specifické?

Nejvíc asi komunikace, naše zákazníky bereme jako naše kamarády. Milujeme komunitu, kterou kolem sebe tvoříme a moc si vážíme každé zpětné vazby, kterou dostáváme.

  

Jaký Váš produkt je pro Vás největší srdcovka?

Diáře!

 

Jaká je Vaše motivace a co nyní máte v plánu?

Teď máme obě děti a plány se nám tím maličko mění. Určitě už nedokážeme být tolik produktivní, protože děti jsou naší prioritou. Zároveň ale o to větší radost teď máme, že můžeme i s dětmi dál pracovat a tvořit a věnujeme tomu každou volnou chvilku.

 

 

bottom of page