XsO791Xg
e6F27iUQ
8IFuhATQ

A CUP OF STYLE

Ráno na jógamatce, dopoledne s kamarádkou u kafe. Pak fofrem na schůzku, vyvenčit psa i e-mailovou schránku. Večer upéct zeleninu i koláč, sbalit na výlet do lesů a proškrtat zbytek to-do listu. A Cup of Style je značka papírnictví, která ti bude oporou u všeho, co si jenom zamaneš!

Jak a kdy vznikla myšlenka založit Vaši značku?

A Cup of Style jsme založily před více než deseti lety jako blog a YouTube kanál. Postupně z toho ale vzniklo i podnikání. Vytváříme papírnictví a oblečení. Vše je navržené a vyrobené v České republice. 

  

Objevovaly se tvořivé tendence již během dětství/dospívání? Ovlivnila Vás v tomto směru nějakým způsobem škola?

Už jako malé jsme byly se sestrou hodně tvořivé. Pořád jsme něco kreslily, psaly knížky a snily o tom, že jednou vytvoříme vlastní kolekci produktů. Obě jsme se vrhly do studia marketingu ve chvíli, kdy už jsme tvořily, abychom si ještě rozšířily obzory tímhle směrem.

 

Jaké byly začátky značky?

Vše se vyvíjelo postupně. První byl diář, potom doplňky k němu, knížka a další produkty.

  

S jakým materiálem/tématem nejraději pracujete a proč?

Máme rády papír. Veškerá naše ostatní tvorba je online, možná i proto nás to tak táhlo k tomu vytvořit něco hmatatelného. Něco praktického, co u sebe člověk může mít každý den, celý rok. Něco, co člověku pomůže utřídit myšlenky a tvořit.

  

Co je pro Vaši značku typické/specifické?

Je to takový náš rodinný podnik. Další miminko. Značku jsme založily se sestrou, ale podílí se na ní i naše maminka.

  

Jaký Váš produkt je pro Vás největší srdcovka?

Určitě naše diáře.

 

Jaká je Vaše motivace a co nyní máte v plánu?

Naše největší motivace je to, abychom dělaly každý den to, co nás baví. Kromě papíru se věnujeme ještě oblečení a jídlu!