top of page
100class
100class111
100class11
100class1

100CLASS concept store

100CLASS concept store je obchod zaměřený na nadčasovost a minimalismus. Najdete tu jedinečný výběr lokálních designérů doplněný o několik nezávislých evropských značek, jejichž produkce nepodléhá krátkodobým módním trendům a je v souladu s udržitelným životním stylem. Na Lemarketu bych ráda představila věci z naší vlastní produkce (náš bestseller - basic trička, šaty, dále pár produktů z mé "upcycled" kolekce, dále šperky značky A Beautiful Story, a vánoční dekorace tradiční německé manufaktury, která má kořeny v České republice)

Jak a kdy vznikla myšlenka založit Vaši značku?

Obchod vznikl v roce 2015, myšlenka někdy ke konci roku 2014. Chtěla jsem tak realizovat své nadšení a vášeň pro autorskou tvorbu - módu a design.

  

Objevovaly se tvořivé tendence již během dětství/dospívání? Ovlivnila Vás v tomto směru nějakým způsobem škola?

Bohužel jsem se nedostala na UMPRUM, ale tu touhu a uměleckou duši jsem měla pořád a tímto jsem se alespoň částečně realizovala;).

 

Jaké byly začátky značky?

Mám pocit, že jsem stále na začátku, i po těch šesti letech - stále je se co učit, objevovat a myslím, že to je nekončící cesta;).

  

S jakým materiálem/tématem nejraději pracujete a proč?

Stále se snažím mít na paměti, aby všechny produkty byly kvalitní a nadčasové, to se podle mě nejlepší cesta k udržitelnosti v módě.

  

Co je pro Vaši značku typické/specifické?

Minimalismus a nadčasovost, dále výběr materiálů a provedení produktů.

  

Jaký Váš produkt je pro Vás největší srdcovka?

Miluju je všechny :). Ale asi nejvíc jsem pyšná na basic tričko, které je z naší produkce a je nejoblíbenějším produktem již čtvrtým rokem.

Jaká je Vaše motivace a co nyní máte v plánu?

Největší motivací je spokojený a vracející se zákazník. Ráda bych posunula vlastní návrhy a upcyklované produkty a měla jich v nabídce více.

 

bottom of page